Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

Merhabalar

3 posters
YazarMesaj
Maytere

Rep Gücü : 12

Merhabalar Empty
MesajKonu: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:10 pm

Herkese Merhabalar , Foruma Yeni Üye Oldum
Türkiye Partisinin Başka Resmi Bir Forum Sitesi Varmı Bilmiyorum Ama Bu siteyi Bir Parti İçin Fazla Amatörce buldum.
Umarım Zamala Düzelir Daha İyi Olur.
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:31 pm

Maytere demiş ki:
Herkese Merhabalar , Foruma Yeni Üye Oldum
Türkiye Partisinin Başka Resmi Bir Forum Sitesi Varmı Bilmiyorum Ama Bu siteyi Bir Parti İçin Fazla Amatörce buldum.
Umarım Zamala Düzelir Daha İyi Olur.
öncelikle aramıza hoş geldiniz. Bu site resmi siteye ait değildir. sadece amatör ruhla yapılmış ve resmi site açılana kadar internet ortamında bilgi arayan ve tanışmak isteyen partililer için oluşturulmuştur. Resmi siteye ait bir forum sitesi bulunmaktadır. site tam olarak bittiğinde bu forumdan duyurulacaktır.
Http://www.blogyazari.com
Maytere

Rep Gücü : 12

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 4:34 pm

Teşekkür Ettim
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 6:44 pm

kendinizi isterseniz başlık altında tanıtabilirsiniz Smile
naturel32

Rep Gücü : 8

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 2:16 pm

merhabalar aramıza hoş geldiniz

sitenin amatörce olması cok o kadar önemli değil önemli olan bilgilendirmedir. yetkililerin ellerinden geldiğince mücadele ettiğini inanıyorum.

Türkiye Partisi AKP'liler gibi devletten cuval cuval para almadığı icin normaldir. aslında şatafattan öte partimizi imece usulu tanıtımını yapalım. insanlara şeffaflık ve sadeliğini anlatalım.

tekrar aramıza hoşgeldiniz.
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Merhabalar Empty
MesajKonu: Geri: Merhabalar   Merhabalar Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 5:10 pm

gün geçtikçe parti çalışmaları daha da hızlanarak devam ediyor birçok ilde teşkilatlanmalar yapıldı. Bu site resmi site olmadığından amtörce gelebilir. ancak resmi siteyi takip etmenizi de öneririm (:

Merhabalar
1 sayfadaki 1 sayfası