Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

Bence Türkiye için Türkiye Partisi

4 posters
YazarMesaj
İbrahim Doğruöz

Rep Gücü : 12

Bence Türkiye için Türkiye Partisi Empty
MesajKonu: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 4:34 pm

Bence yürekli olmak,evet herne olursa olsun yürekli olmak.Sayın genel başkanımız bu yürekliliği göstermiştir.Tayyip Erdoğanın kurduğu imparatorluğa baş kaldırıp haksızlıklara dur demiştir.Şimdi Türkiye Partisi olarak siyasete merhaba derken önce insan ilkesiyle yoluna devam etmektedir.Bu yol meşakkatli eziyetli çileli çakıl taşlarıyla dolu bazen yürümek zor olacak ,ama olsun verilen mücadele sonunda Türkiye; Türkiye Partisiyle kurtulacak.
Ben inanıyorum dostlar siyaseti sevmeyen bir insan olarak Türkiye Partisini destekliyor ve sayın Şenerin siyaseti ne destek veriyorum.Sol görüslü bir insanım aynı zamanda dini duygulara sahibim .Hem sosyal hem demokrat hemde dindar olarak bana hitap eden parti Türkiye Partisinin Türkiyenin kurtuluşu ve bu tayyip imparatorluğunun yıkılması için sonsuz destekciyim.

Yani dostlar aksini söyleyebilirmisiniz.
Maytere

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 4:39 pm

Türkiyenin Kurtuluşu İlk Aşamada Akp nin yıkılışıyla mümkün olacak , Akp yi kim yıkacak önemli olan bu

bu partinin tek dez avantajı milletimizin meydanlara çıkıp palavra atan liderleri seviyor olması
İbrahim Doğruöz

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 4:55 pm

Haklısınız ,bizler vatlere kanmayan siyaseti radikalleştiren ve masal dinlemeyen bir toplumun oluşması için çalışmalıyız .Şimdi Türkiye Partisinin kuruluşu ile bütünleşme zamanı akp hükümetini ve bu imparatorluğu Türkiyr Partisinin yıkacağına inanıyorum.Sayın Şener beyin ve ekibinin samimiyyetine inanıyorum .Artık hep birlikte güçlü sesimiz yükselsin .Brakın rahatsız olanlar olsun.Saygılar
Maytere

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:01 pm

Abdullatif Şenerin Samimiyetine Hepimiz İnanıyoruz
Ama AKP bu parti yıkacak diyorsan biraz fazla polyanacısın derim

Yeni bir anlayış getirmek istiyorsak bunu yaparken yılları kaybetmeyi göze almalıyız , bir kişilik ortaya koymak , bir bakış açısı getirmek kolay bir iş değil
bazen duruşunuz destek görmez ve yalnız kalırsınız
Abdullatif Şenerin kalitesi ozaman ortaya çıkacak , yalnız kalınca oda diğerleri gibi kürt açılımı , türban açılımı , laik açılımı , şunun açılımı bunun açılımı gibi saçmalıklar yapacakmı acaba ?

Sakin ve insana benzeyen tavrını bırakıp sokaklarda bas bas bağırıp yalan söylemeyemi başlayacak yoksa oy toplama adına

Benin İstediğim siyaset kazanmak için her yolu mübah sayan siyasetten öte kazansada kaybetsede bir duruş bir kişilik sergileyen siyaset.
İbrahim Doğruöz

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 5:32 pm

Çok haklısınız Heleki sizin gibi genç arkadaşların böyle düşünmesi inanın beni sevindiriyor. AKP nin hemen biteceğini söylemedim; kolayda değil .insanlar bilinçlenip olayların farkına vardığı zaman .Türkiyede çok şey değişecek .Önemli olan mücadele verip o güne kadar duruşu korumak.Sayın Şener beyin kadrosuyla birlikte sammiyyetine dürüstlüğüne ve davaya olan inancına sonuna kadar güvendiğim için Türkiye Partisi dedim.
Aslolan davaya inanmak yeniden Türkiye için ne yapabiliriz düşüncesini genç arkadaşların beynine kazımak.Pesetmeden sonunakadar yürümek.
İşte ozaman Türkiyemizin üzerindeki kara bulutlar kalkar.Sevgili arkadaşım sen ben hepimiz birgün güzel günleri göreceğiz onurumuzla yaşayacağız.Ben inanıyorum üstat sende inan .
savasebeoglu

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:56 am

BENCE DE
İbrahim Doğruöz

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:08 pm

Merhaba arkadaşlar,
Maytere

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 10:47 am

Ben Abdullatif Şener Konusunda Çok İyimser Fikirlere Sahibim , Zeki Bir İnsan Olduğunu Düşünüyorum.

AKP de Dış Destekli Diğer Güçler Gibi Yıkılmaya Mahkum

Kalıcı Güç Kaynağı Türk Halkı Olandır.
İbrahim Doğruöz

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 11:11 am

Merhaba arkadaşım.Ben siyasetle çok ilgili değilim ama bir şekildede AKP hükümetinin yanlış politikasına dur demek lazım .Parti kuramayacağıma göre bana uyan kurulmuş düzgün bir partiyi ve dürüstlüğü tescil edilmiş bir lideri desteklemek uygun olacaktır diye düşünüyorum.Bu güne kadar yapılan yolsuzluklar tarihin hiçbir döneminde bu noktaya ulaşmamıştır.İşin kötü tarafı anında kılıf bulup insanların gözlerinin içine bakarak yalana ve yolsuzluğa devam etmesi.Artık ben şahsıma dayanamıyorum.Dini duyğular kullanılarak insanlar kandırılmaz.Eğer gerçekten islamın adaletiyle adaletlenmiş isen haz.Ömerin adaletiyle ülkeyi yönetmen gerekiyor .Artık inanmıyorum.AKP deki milletvekili ve parti görevlilerinin arasında samimi dürüst insanlar olduğuna hepsi aceba nerden vurgun vururum düşüncesinde .Evet arkadaşım çok kızğınım çünkü inanmıştım.......
sezgin566

Rep Gücü : 37

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 2:29 am

BENDE KATILIYORUM DÜRÜST BİR YÖNETİM İSTİYORUZ ARTIK

ŞUANKİ PARTİLER SADECE BİRBİRLERİNE LAF ATMAKTAN BİZİM TÜRKİYEYİ UNUTTULAR SADECE SİYASET PARTİLER ARASI LAF ATMA YERİ DEĞİL TÜRKİYEYİ YÖNETMEDİR. AMA BİZİM TÜRK MİLLETİ KİM DAHA ÜSTÜN İSE ONA OYUNU VERİYOR

GECEN GÜN KOCAELİ İL BAŞKANI HÜSEYİN ZEYTİNCİ RADYO PROĞRAMINDA BUNA DEĞİNDİ BİZİM PARTİMİZ SADECE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAK DEDİ PARTİLER ARASI LAF ATMALAR OLMAYACAK SADECE TÜRKİYE İÇİN UĞRAŞACAZ VE TÜRKİYEYİ BU GİDİŞATINDAN KURTACAKLARINI ANLATTI BENDE KATILIYORUM BUNA

ALLAH IN İZNİ İLE TÜRKİYE PARTİSİ TÜRKİYEDEKİ PARTİLERE DERS VERMEYE GELİYOR
İbrahim Doğruöz

MesajKonu: Geri: Bence Türkiye için Türkiye Partisi   Bence Türkiye için Türkiye Partisi Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 9:59 am

Ever sezgin kardeş çok haklısınız .Hep birlikte el ele bu gidişata dur demek lağzım .

Bence Türkiye için Türkiye Partisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye Partisine Üyelik - Türkiye Partisi Üyelik için gerekli olanlar nelerdir
» Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Işık, Türkiye Partisi Misynonunu anlattı
» türkiye partisi için seve seve varım
» Türkiye Partisi’nin Amblemi - Türkiye Partisi Logosu
» Türkiye Partisi Amblemi - Türkiye Partisi Logosu