Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM

2 posters
YazarMesaj
referee33

Rep Gücü : 3

MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM Empty
MesajKonu: MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM   MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 5:52 pm

.
mehmet kaygısız

Rep Gücü : 1

MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM Empty
MesajKonu: Geri: MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM   MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 2:57 pm

ben geçen dönem adayı mehmet kaygısız aslen tarsus 1963 tarsus doğumluyum sizlerle daha önceleride mersinden yazışıyorduk. aynı zamanda mersinin tüm ilçelerini köylerini beldelerini yakinen iyibilmekte ve iyi tanımaktayım. çalışma yerimin yatırımların mersine gerçekleşmesini sağlayan kurum İl Özel İdaresi, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerde görev yapmaktayım. 15 yılda yerel ve ulusal muhabir görevlerinde de bulundum. evliyim bir çocuk babasıyım. kurmuş olduğunuz yeni siyasi yolda bana görev vermesenizde ben söz veriyorum mersinde sizler için çalışacağımı bilmenizi isterim. allah yolunuzu açık eylesin. cenabı allah yürü kulum der ben eminim. herşey gönlünüzce olsun dileğiyle mersin için mersinin geleceği için her türlü fikir ve projelerde sorularınız veya cevap aradığınız konularda telefonum her zaman açık allaha emanet olun

mehmet kaygısız
23. dönem mersin milletvekili adayı
gsm 0 543 452 25 15

MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ADANA İL BAŞKANLIGINA
» güneydoğu genclik kolları başkanlığına talibim
» ÖNCELİKLE İL İL İLÇE İLÇE GEZEREK PARTİYİ TANITMALIYIZ
» MERSİN İL YÖNETİM KURULU
» İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINA