Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.

+11
mahmut kenan genç
Abreq
ant_58
adnan
ESEN KARABULUT
yaman07
musa ertuğan
muammer
iltaroğlu
MedCezir
necmicopelci
15 posters
YazarMesaj
necmicopelci

Rep Gücü : 3

Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Empty
MesajKonu: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 2:11 pm

[u]Sayın Hocam ve Sayın Genel Başkanım;
[b]Antalya'da doğmuş ve Antalya'da yaşayan 46 yaşında Üniversite mezunuyum.
Kendime ait yönetim danışmanlığı yapan bir şirketim var.
Bu güne kadar aktif siyasetin dışında durmama rağmen TÜRKİYE PARTİSİ nin oluşumu beni çok heyecanlandırdı.
Bende ülkesini seven herkez gibi taşın altına elimi koymak istiyorum.
Antalya il ve Merkez ilçe teşkilatında aktif olarak çalışmayı düşünüyorum.
Bu konuyla ilgili olarak beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Necmi Çöpelci
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 2:56 pm

aramıza hoş geldiniz. detaylı bilgiler tarafımıza ulaştığı an sizinle de paylaşılacaktır.
Http://www.blogyazari.com
iltaroğlu

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 5:23 pm

bende antalya gençlik kollarında gücüm yettiğince görev almaya hazırım.
muammer

Rep Gücü : 5

MesajKonu: konya İl ve karatay İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 5:49 pm

bende konya/karatay gençlik kollarında gücüm yettiğince görev almaya hazırım.[/quote]
musa ertuğan

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 12:18 pm

türkiye partisinin milletimiz icin hayırlı olmasını içtenlikle temenni ediyorum,sn hocamı kutluyorum ve saygı duyuyorum başarılar diliyorum,sayın hocamı tanıdıgım kadarıyla övülecek bir cok yönleri var ama ben sadece kısa olarak şunu söylemek istiyorum milletimiz ve ülkemiz icin dogru kişi ,inanıyorumki teşkilat yapılanmalarını bir an önce bitirecekler ve genel secimlerde milletimize hizmet etme imkanını bulacaklardır,,başarılar diliyorum
yaman07

Rep Gücü : 2

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:59 pm

egıtımcı olarak Genel Başkanım Abdullatif Şener ve bu partıye ulkeye gonul vermıs tum yuttaslrımla bır arada olmaktan mutluyum.
ESEN KARABULUT

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 8:07 pm

SELAMÜN ALEYKÜM SAYIN GENEL BAŞKANIM SN İLBAŞKANIM VE DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM BEN ESEN KARABULUT 1977 ANT.KUMLUCA ADRASAN DOĞUMLUYUM AKPARTİ ADRASAN BELDE BAŞ. GÖREVİNDE BULUNDUM UZUN SÜREDİR GENEL BAŞ.SN ŞENERİ BASINDAN VE İNTERNETTEN TAKTİRLE İZLİYORUM GÖNLÜM VE CALIŞMALARIM SİZİMLE ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM GÖREV VERİLİRSE TEŞKİLATIMIZI İLÇEMDE VE BELDEMDE KURMAK İSTİYORUM SAYGILAR SUNUYARUM.ESEN KARABULUT
adnan

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 11:53 pm

Sayın Başkanımı 15 yıldır ekranlarda ve medyada görevi ile ilgili haberleri görüp izlemekteydim. 2007 yılında CUMHUR Başkanlığı seçimleri arefesinde CHP nin Şener Bey aday gösterilirse destekleyeceğiz açıklaması ile Abdullatif Bey oldukça ilgimi ve dikkatimi çekmişti. Çünkü mecliste uzun yıllar beraber çalıştığı karşıt görüşlü vekillerin Şener Beyi bizden daha iyi tanımaları ve daha iyi bilmeleri kesindir. Bu teklif çok ciddi bir teklifti ama Şener Bey bunu elinin tersi ile nazikçe itti. NE KADAR GÜZEL BİR NEZAKET VE NE KADAR GÜZEL BİR KABUL ETMEME. Ben 42 yaşında bir akademisyenim ve şimdiye kadar böyle güzel bir teklif ve o kadar da güzel bir red etme olayına şahit olmadım Abdullatif Beyi TEKE TEK programında Fatih Altaylı'nın sorularını cevaplarken izledim. Hayran kaldım. Şener Bey'e her türlü manevi desteği vermeye hazırım. Hocayım, Söz yazarıyım, matematikçiyim, tarımcıyım,hayat felsefesi olan sıradan bir insan gibi yaşayan ama asla sıradan bir insan gibi düşünmeyen bir insanım.
Abdullatif Bey TEKE TEK programında çok doğru konulara ve çok yanlış konulara değindi ve mükemmel analiz etti.
Meclisteki tüm partilerin KİMLİK partisi olduğunu söyleyip TÜRKİYE PARTİSİNİN ise bütün ülkeyi kucaklayacak parti olduğunu anlattı. Yani OSmanlı İmparatorluğu veye ABD deki gibi hukuk devleti olacağımız müjdesini verdi. Çok beğendim. Gerçekten bu söylem ülkemiz siyaseti ve geleceğimiz için çok önemli. Böyle bir site kurup bizlere de duygu ve düşüncelerimizi samiyetle ifade etme imkanı tanıdığız için sayın site yöneticilerine ve TP yöneticilerine ve ABDULLATİF ŞENER HOCAMA teşekkür eder başarılar temenni ederim. Yüce Allah yolunuzu ve yolumuzu açık ve bahtiyar etsin. Szilere her türlü manevi desteği vermeye hazır olduğumu belirtir iyi günler dilerim.

AMPÜLÜ PATLAMIŞ BİR LAMBANIN BATARYASINA NE KADAR PİL KOYARSANIZ KOYUN ASLA EN UFAK BİR IŞIK BİLE VERMEYECEKTİR. (adnan E.)

KARMA EKONOMİLERDE; GERÇEK VATANSEVERLERİN VE DAHA GÜZEL BİR TOPLUMSAL FAYDA ARZULAYANLARIN ARZUSU MİNUMUM NOKTASINDA BİLE GERÇEKLEŞMEZKEN, HİÇ BİR EKONOMİSİ OLMAYAN DÜZEN İNSANLARININ İSE ON İKİ DÜZİNEDEN FAZLA; APARTLARI DAİRELERİ, YATLARI VE KATLARI OLMUŞTUR. AMA İDEALİST İNASNLAR GİBİ ASLA SABIKALARI VE MEZARLARI OLMAMIŞTIR. (adnan E.)

HİÇ BİR ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR. (adnan E.)

KOYUNLAR ÇOBAN ARAR, GERİ TOPLUMLAR İSE LİDER ARAR. (adnan.E)

HAKKI SEVMEK DÜNYAYI SEVMEKTEN, DÜNYAYI SEVMEK ÜLKENİ SEVMEKTEN, ÜLKENİ SEVMEK MEMLEKETİNİ SEVMEKTEN, MEMLEKETİNİ SEVMEK KENDİNİ SEVMEKTEN, KENDİNİ SEVMEK EN AZ BİR KİŞİYİ SEVMEKTEN GEÇER. (adnan. E). Seni seviyorum Hocam.

BENDE GEREK ISPARTA'DA GEREKSEDE ANKARADA TÜRKİYE'YE VE TÜRKİYE PARTİSİ'NE HİZMET ETMEYE HAZIRIM.

ADNAN/ısparta
yaman07

Rep Gücü : 2

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:05 pm

antalya il teşkilatı ne zaman kurulacak
ant_58

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 10:02 pm

antalya il örgütünde verilecek her türlü göreve hazırım.antalyadaki tanısma toplantısına cagrıldıgımda cok mutlu oldum.ay sonuna kadar il baskanımız belli olcak sanrım.haydi el ele mutlu yarınlara yeni tarz siyaset temiz siyaseti türkiye ile türkiye tanıyacak.
Abreq

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:17 pm

Selam Herkese...
Gelecek dahada güzel olacak...
Hep birlikte başaracağız....
Herkese Vatana Millete hayırlı olsun...
mahmut kenan genç

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 7:43 pm

kumluca ilçesinde bir çalışma varmı
scolak07

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 2:29 pm

selam bende antalya/konyaaltı teşkilatında aktif görev almak istiyorumm
scolak07

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 9:45 pm

türkiye partisi antalya teşkilatına nasıl ulaşabilirim tel ve adres varmıı
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 1:55 pm

http://turkiyepartisi.wordpress.com/iletisim sayfasındaki telefon, fax ve adres bilgilerinden parti genel merkezine ulaşıp detaylı bilgi talep edebilirsiniz
Http://www.blogyazari.com
bayıroglu

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 9:57 pm

SAYIN GENEL BAŞKAN .....YILLAR ÖNCE .KUMLUCADA REFAH PARTİSİ TEŞKİLATINDA ...BERABER ÇAY İÇTİĞİMİZ..O GÜN BENİM ,İÇİN UNUTLMASI MÜMKÜN OLMAYAN EN GÜZEL ANIMDIR ,,O ZAMAN REFAH PARTİSİNİN YENİ FİLİZLENDİĞİ GÜNLERDİ ,,,SİZİO ZAMANDA ,,ŞİMDİDE TAKTİRLE TAKİP EDİYORUM .....ÇAYCILIK DAHİL HER GÖREVE HAZIRIM ....ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN ..............SELAM VE DUA İLE

MUSTAFA BAYIR 05325209661
muratcakmak58

Rep Gücü : 4

MesajKonu: Geri: Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:08 pm

-Sayın Genel Başkanım- Öncelikle memleketimin İnsanı olduğunuz için çok mutluyum. Başlamış olduğunuz bu yolda ben ve benim gibi düşünen arkadaşlarımında yanınızda olduğumuzu söylemekten gurur ve onur duyarız saygılarımızla.
hdonuk

MesajKonu: ANTALYA İL BAŞKANLIGIMIZIN YERİ   Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk. Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 7:21 am

SEVGİLİ ARKADAŞLAREIM ÖNCELİKLE İÇİNİZDEKİ BU SEVGİ BU İSTEKDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM ANTALYA İL TEŞKİLATIMIZIN YERİ MEYDANDAKİ ERCİYES YAPI MARKET YANINDA VE SAYIN GENEL BAŞKANIMIZIN RESMİ BULUNAN BİNADIR VE TEŞKİLATIMIZDA NÖBETCİ İL BAŞKAN YARDIMCILARI VE İL YÖNETİCİLERİ BULUNMAKTADIR SİZLER GİBİ BU DAVAYA GÖNÜL VERECEK ARKADAŞLARIMIZI PARTİMİZE BEKLİYORUZ.

Antalya İl ve Merkez İlçe teşkilatı hk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilçe teşkilatı
» GÖLCÜK İLÇE TEŞKİLATI
» KARTAL İLÇE TEŞKİLATI
» İlçe Teşkilatı için
» Kepsut İlçe Teşkilatı Kurulması Hakkında