Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

internet sitesi

5 posters
YazarMesaj
FIRATBAB

Rep Gücü : 6

internet sitesi Empty
MesajKonu: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 11:20 am

Merhabalar;

Ben partinize kayıt olup aktif olarak rol almak istiyorum
izmirdeki parti bilgilerini alabilimiyim
birde internet sitesini bulamadım adres ve telefonlar için?
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 2:13 pm

FIRATBAB demiş ki:
Merhabalar;

izmirdeki parti bilgilerini alabilimiyim
birde internet sitesini bulamadım adres ve telefonlar için?
Resmi internet sitesi şuan yayında değildir. Partilerin resmi siteleri org.tr uzantılıdır. sanırım şuan hazırlanıyor.

Şuan için resmi bir web sitesi bulunmamaktadır.

Saygılar
Http://www.blogyazari.com
muammer

Rep Gücü : 5

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 5:34 pm

[quote="FIRATBAB"]Merhabalar;

konya
parti bilgilerini alabilimiyim
birde internet sitesini bulamadım adres ve telefonlar için
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 5:51 pm

[quote="muammer"]
FIRATBAB demiş ki:
Merhabalar;

konya
parti bilgilerini alabilimiyim
birde internet sitesini bulamadım adres ve telefonlar için

resmi internet sitesi ve iletişim bilgileri şuan belli değildir. bize ulaşmamıştır.
şeref aktaş

Rep Gücü : 2

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 7:56 pm

[b]merhabalar; ben bitlis ilinin hizan ilçesinde parti teşkilatını kurmak istiyorum bana gerekenbilgiyi verirseniz çok memnun olurum.şeref aktaş
kerem

Rep Gücü : 37

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:57 pm

ARK LAR BENDE AYNISNI YAPMAK İSTİYORUM AMA HALEN AKTİF BİR SİTE BULUNMAMAKTA ZATEN BİLGİ GELDİGİ TAKDİRDE BULUNDUGUMUZ SİTEDEKİ YÖNETİCİ ARKADAŞIMIZ YARDIMCI OLACAKTIR EMİNİM
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

internet sitesi Empty
MesajKonu: Geri: internet sitesi   internet sitesi Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:35 pm

arkadaşlar daha önce de defalarca belirttiğim gibi parti kuruluş dilekçesi verildi ve yakın zamanda tüm türkiyede teşkilatlanmalar kurulacaktır. sizden tek istediğimbiraz sabırlı olmanız.
Partiden gelen haberleri anında sitemize yansıtacağız.

internet sitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İNTERNET SAYFASINDAN ÜYELİĞİMİN İPTALİ