Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ

4 posters
YazarMesaj
halil ibrahim ŞEN

Rep Gücü : 26

İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Empty
MesajKonu: İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ   İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 6:54 pm

SELAMÜN ALEYKÜM TÜM İSLAM ALEMİNİN KANDİLİNİ KUTLAR SAGLIK HUZUR VE MUTLULUK DOLU BİR ÜLKE DİLEGİYLE ÖNCELİKLE İLK SEÇİMİMİZ OLMASI DOLAYISIYLA TÜM BİREYLERİMİZ BİRE BİR KONTAK KURARAK PARTİ TÜZÜMÜZÜ VE İDAALLERİMİZİ ANLATMALIYIZ BİZ TÜRKİYEYİZ DEMELİYİZ BUNUDA KANITLAMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIP BUNU BAZI KİŞİLERE BİLDİRMELİYİZ GÖSTERMELİYİZ 2 YIL İÇİNDE YAPILACAK SEÇİMLERDE MEJLİS ÇATISI ALTINDA Kİ YERİMİZİ ALMALIYIZ VE BUNUDA BAŞARIP YERİMİZİ SAGLAM ADIMLARLA BELİRTECEGİZ YOLUMUZ YOLUNUZAÇIK BAHTIMIZ AÇIK OLSUN
soner alma

Rep Gücü : 7

MesajKonu: Geri: İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ   İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:08 pm

Selamın aleykum,H.iBRAHİM Bey,sizinde bütün inanclı müslüman alemininde gecmis kandili kutlu olsun.Sizin bircok msjlarınızı Yenı Olusum Hareket sıtesınde okudum.İnanın onure oldum.Benım gıbı umarım Genel baskanında da dikkatini cekmıstır.Yas olarak benden buyuksunuz belkı,pardon sımdı farkettım yukarda kenarda emsalız.Acizane fikrim Adana seyhan da partıye yakısan bırısınız dıye dusunuyorum.Umarım oyle olur ve oyle goruruz sızı ınsallah.ALLAH a emanet olunuz.Saygılarımla...
halil ibrahim ŞEN

Rep Gücü : 26

MesajKonu: Geri: İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ   İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:37 pm

sağolun teşekkürler düşünceleriniz için sağolun ben diye düşünmüyorum düşünmedimde biz ve bizler diye düşündüm sagolun HERŞEY TÜRKİYE İÇİN
BABAOGLU03

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ   İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:19 pm

merhaba arkadaşlar ben bursa yıldırım ilçe teşkilatında başkan yardımcısı olarak işe başladım türkiye partisisnin milletimize hayırlı olmasını temenni eder dava arkadaşlarımızın tümünün var gücüyle çalışı kendimizi iyi anlatmamızı sağlamalıyız zor ve meşakkatli bir yolda bıkmadan çalışmalıyız siyaset fedakarlık ister herkesin cenabı allah yar ve yardımcısı olsun saygılarımla babaoglu03 kadir
tpgungoren

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ   İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 12:21 am

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,BENDE VARIM DİYEN VE KADROMUZ OLMAYI DÜŞÜNEN VATAN SEVERLER.İŞTE HER DÜŞÜNCENİZİN PROGRAM ADDEDİLECEĞİ VE TABANINA FIRSAT VEREN PARTİ SİZLERİ BÜNYESİNE ÇAĞIRIYOR.BİZLER DÜRÜST BİR LİDER VE ŞEFFAF POLİTİKA İÇİN BU OLUŞUMA ODAKLANDIK.GÜNGÖREN'DE BİZDE VARIZ DEDİK VE DÜŞÜNEN VE ÜRETEN BİR KADRO KURDUK.BİZLER BU VATANA ÇOK ŞEY KATMAK İSTİYORUZ.SANIRIM HER BİREY BU VATANA ÇOK ŞEY KATMAYI DÜŞÜNÜR.ARTIK SİLKİNİN VE ÖLÜ TOPRAĞINI ATIN ÜSTÜNÜZDEN.SİZLERE İHTİYACIMIZ VAR.

TÜRKİYE PARTİSİ GÜNGÖREN İLÇE BAŞKANLIĞI
TEŞKİLATLANMA BŞK.
www.turkiyepartisigungoren.org
http://www.turkiyepartisigungoren.org

İLK SEÇİM VE GÜCÜMÜZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2011 Genel Seçim Anketi
» 2011 Seçim Anketi! Katılın...