Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

Selamun Aleyküm

+3
Tanju öz
tekin
MedCezir
7 posters
YazarMesaj
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 2:07 pm

Tüm TP Forum Üyelerine merhaba. Ben Forum yöneticiniz Ömer. 1986 Mersin Doğumluyum. Mersin'de ikamet ediyorum.
Tüm arkadaşlara selam olsun. Konu başlığı hakkında kendim hakkında bir gelişme olursa bildireceğim. Şimdilik Partinin şehir yapılanması olursa eğer katılmayı planlıyorum. Sadece biraz daha zaman geçmesini ve tüzük ve program hakkında bilgi almayı bekliyorum.

Herkese selamlar cheers

En son MedCezir tarafından Paz Tem. 05, 2009 3:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Http://www.blogyazari.com
tekin

Rep Gücü : 2

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 2:59 pm

herkese selam
tekin

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 3:00 pm

il taşkilatları ne zaman kuruluyo bilgi alabilirmiyiz
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 3:10 pm

tekin demiş ki:
il taşkilatları ne zaman kuruluyo bilgi alabilirmiyiz

şuan için partiden herhangi bir açıklama yoktur.
Tanju öz

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:18 pm

Türkiye Partisinin Türkiyemize hayirli ugurlu olmasini dilerim
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:20 pm

arkadaşlar bu bölüm tanışma bölümüdür Smile isteyen ayrı bir konu açarak kendilerini tanıtabilir ve kendini tanıtanlar hakkında bilgi almak isteyebilir Smile sohbet muhabbet ediyoruz bu bölümde Smile
açtığınız konu baaşlığı altında görüşlerinizi belirtebilir ve seviyelib ir tartışma yapaabilirsiniz.
Tanju öz

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:31 pm

Ben Tanju Öz 1974 Nevsehir dogumlu 1999 dan beri Almanyada yasiyor

En son Tanju öz tarafından Ptsi Haz. 01, 2009 8:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 4:38 pm

Tanju öz demiş ki:
Ben Tanju Öz 1974 Nevsehir dogumlu 1999 dan beri Almanyada yasiyor nasib olursa kisa zamanda yine vatana donmeyi ve geri kalan ömrümü orada gecirmeyi düsünüyorum

Tanju bey aramıza hoş geldiniz demekle beraber kendinizi isterseniz yeni bir konu başlığı açarak da tanıtabilirsiniz. Smile partiyle ilgili yada yaşadığınız anlatmak istediğiniz olayları Yeni Konu yazan yeere tıklayarak o bölümde sıklıkla yazabilirsiniz.

Saygılar. aramıza hoş geldiniz.
iltaroğlu

Rep Gücü : 3

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 5:20 pm

partimiz hayırlı olsun vatanımız için. bende trabzon merkezde okuyan fakat aslen antalyalı olan ümit. gençlik kollarında görev almaya hazırım. saygılar.
Sami

Rep Gücü : 3

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: parti hakkında   Selamun Aleyküm Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:29 am

selam; partimiz vatana millete hayırlı olsun
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 12:31 pm

Sami demiş ki:
selam; partimiz vatana millete hayırlı olsun
aleyküm selam. aramıza hoş geldiniz.
kerem

Rep Gücü : 37

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:45 am

SLM ARK LAR BENDE GERÇEKTEN MENFAATÇİ ZİHNİYETTTEN BIKTIM PARASI OLAN İSTEDİGİ PARTİDE MİLLET VEKİLİ BİLE OLURKEN ZEKİ VE TÜRKİYE İÇİN CANINI BİLE VERMEYE HAZIR İNSANLARIN GÖZARDI EDİLMESİ BENİ RAHATSIZ ETMEKTE .
PARTİYE GİRİŞ SEBEBİM İNSANLIGA HAYIRLI BİR ŞAHIS OLMAK YAVAŞ YAVAŞ EN TEPEYE TIRMANMAK HER GEÇTİYİM MEKANDAN OTURGUDUM KOLTUKTA BULUNDUGUM MAKAMDA ARKAMDAN KONUŞULMASINI İSTERİM BU NE PİSLİK BİR İNSAN BAKSANA BULUNDUGU MAKAMDAN YARARLANMIYOR DENMESİNİ İSTERİM DEVLETİN MALI YETİM MALIDIR YENMEZ YENEMEZ BİR NESİLE ÖRNEK OLMAK İSTERİM BENİ ÖRNEK ALANLAR BU ZAMANINDA ŞU MEVKİDEYDİ İYİ DEYİL ŞU ZAMANINDA NEDE HAYIRLI BİR DEVLET ADAMIYDI DEMESİNİ İSTERİM

BENİ DİNLEDİYİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER ARK LAR.
eraslan kınık

Rep Gücü : 42

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 2:21 pm

med cezir ömer halen görev almadınmı türkiye partisin de gönlüm den senin genclik kolunun genel merkezin de olmanı istiyorum A & G ANKETİNE GÖRE YÜZDE 8 OLMUŞ TESKİLATLAR YAPILANMADAN
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 3:10 pm

eraslan kınık demiş ki:
med cezir ömer halen görev almadınmı türkiye partisin de gönlüm den senin genclik kolunun genel merkezin de olmanı istiyorum A & G ANKETİNE GÖRE YÜZDE 8 OLMUŞ TESKİLATLAR YAPILANMADAN
Ben aağustos ayında askere gideceğim. Bunu bile bile açtım bu siteyi. internet ortamında büyük bir eksiklik vardı parti duyuruları olsun, haberleeri olsun yayınlanacağı bir yer. Ben askere gidene akdar büyük ihtimal resmi site de yayına girecektir. şuan resmi site de yayına hazır bir şekilde ancak düzenlenmesi gereken şeyleri var. Ayrıca şöyle bir müjde de vereyim Resmi site destekli bir forum sayfamız da açılacak yakın zamanda. O siteler açılınca doğal oalrak bu sitelerin işlevi azalacak.
Orası için yöneticilik talebinde bulundum bakalım ne yanıt gelecek.

ayrıca Gençlik Kollarımız için yapmış olduğun temenniden dolayı çok teşekkür ediyorum. Askerde buluncağım için böyle bir şeyi yapacaklarını sanmıyorum.
Kısmet askerden dönmek nasip olursa ve bu yaptıklarımızı unutmayan yöneticiler olursa eğer bende aralarında bulunmak isterim tabi.
eraslan kınık

Rep Gücü : 42

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 6:04 pm

nereye gıdeceksin askere belli oldumu BANA ADRESİNİ BIRAK KARDEŞİMİ ZİYARET ETMEK İSTERİM VATANİ GÖREVİNDE inanıyorumki türkiye partisi yöneticileri cok farklı ve seni değerlendircekler cünkü senin gibi arkadaşlar lazım bizlere halk tan sade
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 7:44 pm

hayır daha belli değil. belli olunca yazarım buraya saanırım Smile
eyvallah

Selamun Aleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası