Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?

4 posters
YazarMesaj
erolonder

Rep Gücü : 11

Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Empty
MesajKonu: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 8:00 am

Hayırlı günler.
Mersin ve Erdemli teşkilatlarında kurucu olarak görev almak istiyorum. Türkiye Partisi'nin Mersin'imize ve Türkiye'mize hayırlı olmasını diliyorum.
hülya

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:15 am

erol kardeş ..ekibimize hoşgeldiniz. temennileriniz temennilerimizdir.ben inanıyorum ki erdemli teşkilatında hak ettiğiniz yerde olacaksınız...
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:28 pm

Bende Mersin'de yaşıyorum. Mersin'de büüyük bir potansiyel var. Hiçbir parti mersine yeterince destek veremedi her geçen gün işsizlik artıyor. TP olarak bu işe sayın genel başkan önderliğinde çözüm bulunabileceğini düşünüyorum.
Http://www.blogyazari.com
erolonder

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:46 am

Teşekkür ediyorum bende sizinle aynı fikirdeyim.İnşallah Mersin sayın genel başkanımız Abdullatif ŞENER ve TP le Mersin Türkiye'de hak ettiği yerde olacaktır
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 5:14 pm

Abdulkadir Arslan ÖZÇELİK Türkiye Partisi Mersin İl Başkanı olarak atanmıştır.
Http://www.blogyazari.com
hülya

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 9:12 pm

Sayın İLBaşkanımız Abdulkadir Arslan özçelik beye yeni görevinde üstün başarılar dilerim .HAYIRLI OLSUN .HÜLYA GÖÇER..
A.ARSLAN OZCELIK

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 8:31 pm

hülya demiş ki:
Sayın İLBaşkanımız Abdulkadir Arslan Özçelik beye yeni görevinde üstün başarılar dilerim .HAYIRLI OLSUN .HÜLYA GÖÇER..

İyi temennilerinize teşekkür ediyorum, Türkiye'yi güzel günlere götürmek için şahsınızda Türkiye Sevdalıları'nı göreve davet ediyorum. Sevgi ve saygılarımla,

A.Arslan Özçelik
Mersin İl Başkanı
0 532 236 75 33
erolonder

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 8:27 am

Sayın il başkanımız Arslan Özçelik beye şahsım ve Erdemli halkı adına yeni görevinde başarılar diliyorum.

Erol ÖNDER
erolonder

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 8:24 am

erdemlide partimizi ve sn genel başkanımızı en iyi şekilde anlatıp inşallah layık oldugu yere getirip birinci parti yapacagız
erolonder

MesajKonu: Geri: Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?   Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir? Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 9:10 am

erdemlinin gelir kaynagı genelde narenciye ve azda olsa turizimdir ne köylü nede turizim işletmecileri halinden memnun türkiye partisi iktidarında sorunlarının çözülecegini iyi anlata bilirsek başarı bizimdir onun için köy ve beldeleri gezip ulaşmadık vatandaşımızı bırakmayacagız. erol önder

Mersin ve Erdemli için neler yapılabilir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ısparta icin neler yapılacak/yapılabilir
» Volga BAYRAKÇI
» MERSİN İL YÖNETİM KURULU
» MERSİN TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM
» İlçe Teşkilatı için