Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

TANITIM İÇİN BİR ÖNERİ

YazarMesaj
ahmet kemal ertuna

Rep Gücü : 3

TANITIM İÇİN BİR ÖNERİ Empty
MesajKonu: TANITIM İÇİN BİR ÖNERİ   TANITIM İÇİN BİR ÖNERİ Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 11:26 pm

Partimizin şimdiye kadar yaptığı mitingler ,mitinglerin yapıldığı illerin yerel TV leri dışında hiç bir kanalda (KanalB,biraz da Avrasya TV ile bir kaç gazete hariç) yer bulamadı.Medyanın satılık olduğunu,kalemlerinin kiralık olduğunu zaten biliyoruz.Bu bizleri hiç de şaşırtmadı.Ancak "bu kadarına da pes" dedirtecek kadar duyarsız,ilgisiz kalmaları,sanki TÜRKİYE PARTİSİ diye bir parti yokmuş gibi davranmaları bence KORKULARININ AYAK SESLERİ. MEZARLIKTAN GEÇERKEN ISLIK ÇALMAK GİBİ BİR ŞEY.Çok iyi bilinen bir deyim vardır."KÖPEKLER İSTEDİ DİYE ATLAR ÖLMEZ"
TÜRKİYE PARTİSİ gümbür.!! gümbür.!! geliyor.Onlar ne kadar körleri ve sağırları oynasalar da,istedikleri kadar yok saysalar da, kafalarını kumlara gömseler de dizlerinin bağları korkudan tir- tir titriyor. Artık yolun sonuna geldiklerinin farkındalar.Kara göründü.Kayalıklara doğru tam yol gidiyorlar.Bu arada ülkemizi de telafisi çok zor maceralara sürüklüyorlar.Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü,birliğini,dirliğini derinden sarsıyorlar.
Partimizin geniş halk kitlelerine daha rahat ulaşmasını,etkinliklerini,mitinglerini tüm ülkeye duyurmasını sağlamak için madem ki medya satılık,biz de o satılık medyayı satın alalım.Özellikle hafta sonları boyalı basın dediğimiz ancak iyi niyetli halkımızın hala gazete zannaderek okumakta olduğu bazı gazetelerin arka sayfalarına tam sayfa ilanlarlar vererek biz de o medyayı satın alalım. Ne dersiniz?

TANITIM İÇİN BİR ÖNERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanıtım Tanıtım Tanıtım
» tanıtım toplantısında Abdullatif Şener'in konuşması
» İlçe Teşkilatı için
» Mayınlı Araziler İçin Akademik çözüm . . .
» kocaeli veya gölcük teşkılatları