Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

+6
Hüseyin Çakmak
soner alma
sergaent
MedCezir
tayfun
kerem
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kerem

Rep Gücü : 37

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Empty
MesajKonu: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:35 am

SAYIN ARKADAŞLAR BAHÇELİ EVLER İLÇESİNDE BULUNAN DOSTLARIM BİRLİKTE İLETİŞİM HALİNDE OLUP KORDİNE BİR ŞEKİLDE TOPLU OLARAK HAREKET ETMEMİZ GEREKİYOR DAVETİME İCABET EDERSENİZ SEVİNİRİM
tayfun

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 3:06 pm

SELAM ARKADAŞLAR ESENLER DE BİRO KURUL DU MU Crying or Very sad NE ZAMAN AN HABERİM İZ OLUCAK

ALLAH YOLUM UZ U AÇIK ETSIN
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 3:21 pm

Biraz daha sabretmemiz gerekecek sanırım.
Http://www.blogyazari.com
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 10:55 pm

daha il başkanlıgı ortada yok zaman alacak gibime geldi
sergaent

Rep Gücü : 19

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 9:49 am

Arkadaşlar herkez az daha sabretsin ve herkez kendi arkadaşlarını örgütlemeye çalışsınki diğer partilerden farkımız olsun.yakında kurulma aşamaları başlıycaktır.bilgi almak isteyen lütfen faceook girip türkiye partisi diye aratsın...
soner alma

Rep Gücü : 7

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 4:20 pm

Türkiye partısinde güzel temel atılacaktır.Bu temel genclerle atılacaktır.BAHCELIEVLER de calısmalar yok sanmasın kımse.BAHCELIEVLER ilce baskanlıgına talıbım.is adamı,emeklı,...degılım ama gencım.TÜRKİYE Partısıne kadın kollarımızda hazır.Bütün annelermızı,babalarımızı,abılerımızı,kardeslerımızı partımızın faalıyetlerne beklıyorum...Her sessızlık bır cıglıktır.Hepimize hayırlı mubarek olsun.Liderimiz Sayın A.LATİF ŞENER Beye sevgısını,saygısını,ülkeye sevdasını gosteren herkese kapımız acık.Sımdı bırlık ve beraberlık zamanıdır. SAYGILARIMLA SONER ALMA.
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:25 pm

soner bey bende ilçe başkanlıgında aktif rol almaktan memnun olurum birlikle örgütlenmeyi başlatıp daha geniş kitlelere hitap edebiliriz sanırım.yapacagımız hizmet ve projelerle topluma dahafaydalı bir örgütlenme içerisinde olabiliriz sanırım hedeflerim büyük ama bu hedeflere ulaşmadan önce tecrübeler yaşamak gerekmekte umarım b.evler ilçe başkanlıgını işbirligi içinde yürütebiliriz
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:31 pm

farkımız tarzımızdır tarzımız türkiye partisidir
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:48 am

Arkadaşlar Facebooka girip kayıt olalım.aramızda kaynaşma yönünden Facebooka kayıt olalım diyorum.hem tanışmış hemde partimizi büyütme yönünden yoksa amacım kimseye laf atmak değil bilgi vermek eğer yanlış bişey sölediysem af ola,Abdüllatif Sener beyin kurduğu Türkiye partisi Hem ülkemiz hemde bizim gibi gençler olarak bizim çıkış kapımız olacak kanatindeyim şimdiden herkeze çalışmalarında dolayı teşekkür ediyorum...
soner alma

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:35 pm

Taşın altına elini koyan bütün herkese selam olsun.Kerem bey mesajınızı gördüm.Acizane mutlu oldum.Faaliyetimize katılmak ve ilerlemek icin bana asagıdakı numaralarımdan ulasabılırsın.HiÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.Partimiz adına burdan seslenmek istiyorum...iNANDIĞINIZ KADAR İNANDIRIRSINIZ.Genel başkanımız sayın A.Latif ŞENER Beye yakışır,partimize yakışır,kendimize yakışır şekilde hareket edelim,lütfen...Bahcelievler den TÜRKİYE PARTİSİ genclerle sesini duyuracak merak etmeyin.Çünki o gençligin annesi ,babası oldugu gibi birde bayrağı var.O bayrak TÜRKİYE bayragıdır.Bu arada Mersin den msj gnderen medcezir kardesimede tesekkür ederim msjı için.Sizlerle hep diyalog icerisinde olacaz rahat olun.Hepinizi ALLAH a emanet ediyorum.Saygılarımla... TEL NO.0.543.827.46.58 0.531.631.38.58
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 6:43 pm

Soner bey Benim mail adresimi eklermisin bu konular hakkında sorularum olacak hunter138@hotmail.com hem bu şekilde birlikte hareket etmiş oluruz.saygılar sevgiler herkeze...
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 10:22 pm

evt birlikte kordine olmamaız gerekmekte eminim kısazamanda büyükbir kitle haline geleceyiz . sayın soner alma sözleriniz için müteşekkirim iletişim içinde olabileceyimiz bir adreste te buluşsak daha uygun olur pek telle aram yok bu ara . TURKIYE-PARTISI@w.cn msn adresmelrinize eklerseniz sevinirim
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 11:54 pm

Kerem Bey Sizi Soner bey ekliycektir,eminim sözleriniz ve düşünceleriniz çok güzel inşallah birlik ve beraberlik içinde oluruz...
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:06 pm

yo herkez ekleye bilir bu adresi bu adresi türkiye partisi için açtım partideki ark larla görüşebilmek için vea o düşüncede olanlarla iletişim içinde olabilmek için
soner alma

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 2:49 pm

Bütün herkese selam.Hayırlı cumalar.Burada bana msj gonderen kardeslerımın ehemmıyetle cıddı anlamda yanasmaları benı onure ettı.Burası Türkiye dedırtmeyecek genclık elinden tutulacak bırılerını arıyor.Bu fırsat elimize gectıgınde sızlerle kucaklasıp,milletin kanayan yarasını saracaz,rahat olun.Bu ulkenın basında beden dili ve kelime hazinesi kullananlarıda görmüs oldu.Çünkı icraatları kendilerne mahsus olmustur.Burada TÜRKİYE PARTİSİ adına calısmalarını yapan butun herkese sevgı ve saygılarımı sunarım.ALLAH a emanet olun.
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 11:08 pm

sende ALLAHA EMANET OL ÇOK GÜZEL KONUŞTUN.
soner alma

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:35 pm

Selamın Aleykum.Kerem kardesım gorunen köy kılavuz ıstermı.Aklım erıyorda gücüm yetmıyor.Sayın genel Baskanımız bana ilçe baskanlıgı yetkısını verdıgınde örnek bir ilce baskanlıgı görecektir.Hicbir Basarı tesaüf degildir.Degerlı kardeslerım Genel baskanımız genclere cok önem veriyor,hassasiyetle verdigi degere bizlerde önem verelim.Kafalarını örümcek gibi ağ saran örümceklerden kurtaralım.Çünki onlar bizim insanlarımız.TÜRKİYE PARTİSİ çatısı altında toplanmaya davet edelim...ALLAH a emanet olun.Saygılarımla...
kerem

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:49 pm

EVET KLAVUZA GEREK YOK .GENÇLİK KOLALRINDA HATRI SAYILIR Bİ KONUMDA OLMAK İSTİYORUM BU KONUDA BENDE HASSASIM İNŞ İLERDE İSTEDİYİM HEDEFE ULAŞIR VE MİLLETİME HİZMET EDERİM.
soner alma

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 4:58 pm

Selamın aleykum.Butun TÜRKİYE PARTİSİ sevgisi tasıyan herkesı gonulden kucaklıyorum.Arkadaslar hersey yolunda rahat olun,insallah karsı karsıya da gelecez.Dikkatımı ceken bazı msjları dıkkatlı yazalım.Örgütlenme gibi kelımeler uygun degıl.TÜRKİYE PARTİSİNE faalıyetler,calısmalar,hareketler,önce bireysel olmalı.Her bireysel faalıyeti topluma dönüsür merak etmeyın.ALLAH a emanet olun.
Hüseyin Çakmak

Rep Gücü : 2

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:50 pm

TÜRKİYE GEMELİ TEŞKİŞLATŞANMA VE ÜYE KAYITLARI NASIL GİDİYO BEN SAMSUNDAN VE İSTANBULDAN TAKİP EDİYORUM YAVAŞ GİDİLİYO SANKİ BİLGİLENDİRİLMİYO KAMUOYU BU KONULARDA NE YAPILMALI KONUSU AÇOKLANMALI
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:45 pm

Kimse bilmiyor herhalde herşey el altından yürütülüyor bazıları görev almış ama kimin verdiği belli değil herhalde buda torpille oluyor gibi geldi bana herkez gelsin diyor millet genede tanıdığınlan geliyor biyerlere neyse bizde kendi çabalarımızla gelicez hadi hayırlsı herkez allaha emanet olsunn..
soner alma

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 12:54 pm

Selamın aleykum TÜRKİYE PARTİSİ ne gönül veren herkese.Burada bır takım msjlar benı derınden yaralıyor.Nedendır bılınmez herkes bırden makam mevkı ıster gıbı talepler oluyor.Bu partı memleket ıcın yapılanma ıcerısındedır.Bu yasıma kadar gordugum mevkı,makam,yetkı,yazdıklarınız gıbı hep bırılerıne verılmıstır.Genel baskan bunların farkındadır emın olun.Parti adına calısma yapanın hakkı olmalı.Şu an istanbul içi degil,Tekirdag,Çorlu,Sivas,Tokat,Turhal,Kırıkkale,..... Türkıyenın her bıryerınde olan eşi dostu akrabayı bıle Partımız ıcın harekete gecmelerıni sagladım.Bu ısler torpillikle degıl gönülle olup amacına ulasmaktan gecer.Bizler inanclı insanlarız .Genel baskanımız nerede yer aldıysa ona calıstım.İlce baskanlıgını calısmalarımla guven oyuyla da alırım.Genel baskanımız hayır sen kenarda dur bıle derse dururum.Neden bılıyormusunuz,benı,senı uzerımizden atıp biz demesini ,millet,devlet,memleket,insan sevgisi ni yasayarak,yasatarak hareket edılmelı.Kimse saman altından su yürütmüyor rahat olun.Hepinizi ALLAH a emanet edıyorum.SAYGILARIMLA...
ilkeraydin

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:32 pm

Ve aleyküm selam.Soner bey özellikle artık üyelik işlemlerinin bir an önce başlatılması gerektiğini düşünüyorum.Bu konuda daha hızlı haraket edilmeli kanısındayım.İlçe teşkilatları ne kadar çabuk oluşturulursa insanların canlı olarak birebir görüşebileceği kişilerin olması partinin gelişimini hızlandıracaktır.Herkese hayırlı akşamlar dileğiyle ..
MURAT AKIN24

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 1:13 pm

dilerim türkiye partisi adı gibi türkiyenin partisi olur.lazı çerkezi alevisi sünnisi,kürdü türkü birbirinden ayırmadan gerçek bir türkiye partisi olur adının ak olması ak olduğunu ispatlamaz.ben sayın abdullatif şener'in dürüstlüğüne inanarak partiye üye olacağımı tüm dostlara duyuruyorum.murat akın
nurettin kartal

MesajKonu: Geri: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER   İSTANBUL / BAHÇELİEVLER Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 12:04 pm

esenyurt ta neden halen teşkilat kurulmadı ? bizlere en yakın ilçe veya teşkilat lar nerede mesajla yollarmısınız aktif görev almak istiyoruz ..!

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» istanbul Fatih İlçesi Teşkilatmanması (Tebrik ve Teşekkür)
» İSTANBUL GAZİOSMAN PAŞA İLÇESİNDE GÖREV ALMAK İSTEYEN
» İSTANBUL GAZİ OSMAN PAŞA İLCESİ KURUCUBAŞKAN SAYINI
» İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL MALTE KURU İLÇE BAŞKANI MİRZE ŞİMŞEK