Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.

5 posters
YazarMesaj
esra yengül

Rep Gücü : 2

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Empty
MesajKonu: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:34 pm

TÜRKİYE PARTİSİNİN MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK
İSTİYORUM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.ESRA YENGÜL
murat altun

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 7:33 pm

istanbulda once ilçeler belli olacak sonra il genel merkezi
sergaent

Rep Gücü : 19

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 12:36 am

Esra hanım şuan faliyetler yavaştan başladı katılmak için

Türkiye Partisi İstanbul Teşkilat çalışmaları 6.7.2009 itibariyle başlayacaktır. Çalışmalara tüm gönüldaşlarımız davetlidir.

1- Avrupa Yakası için: Barbaros Bulvarı Tan Apt. 60/5 Balmumcu/Beşiktaş İrtibat: Halil Özyolcu Gnl. Bşk. Yrd. 212 275 34 86

2- Anadolu Yakası için: Gardanya 7/1 No:102 Ataşehir İrtibat: Mustafa Öztürk Gnl. Bşk. Yrd. 216 455 65 03

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Telefon : (312) 491 72 40

Fax : (312) 491 72 48

Adres : Sancak Mah. 571. Cad. 610 Sok.

Bizde yarın gidicez ilgilenirseniz benim numaram : 05364077242
zafer

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:20 am

peki bu çalışmalarda bende görev almak istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz
rizellim

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:07 am

SELAMUN ALEYKUM İL YÖNETİMİNDE GÖREV ALMAK İSTIYORUM MENFI MUSBET CEVABINIZI BEKLERIM ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN TURKIYE İCİN HEP BIRLIKTE EL ELE.... zekeriya KÖSE /GÜNGÖREN zekeriya-kose@msn.com 05354220253
murat altun

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 5:30 pm

Arkadaşlar istanbulda önce ilçeler belli olacak sonra il zaten ilçeler belli oluyo yavaş yavaş www.tp.org.tr adresinden takip edebilirsiniz...
zafer

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.   İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM. Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:41 pm

gopaşada oturuyorum bende görev allmak istiyorum
zafer kaynarca 05426635882

İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İSTANBUL VE ANKARA İÇİN AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM
» İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?
» kocaeli ili şirintepe de görev almak istiyorum
» BALIKESİR İL TEŞKİLATINDA AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL GAZİOSMAN PAŞA İLÇESİNDE GÖREV ALMAK İSTEYEN