Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI

+6
asi2176
maksu_41
k_u_r_n_a_z
sonkalesonkale
kimya
eraslan kınık
10 posters
YazarMesaj
eraslan kınık

Rep Gücü : 42

KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Empty
MesajKonu: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:19 pm

2009-06-17 - 18:07
--------------------------------------------------------------------------------
Türkiye Partisi’nin genel merkez yöneticileri örgütlenme çalşmalarını başlatmak üzere ilimize geldi

AKP’den ayrılarak Türkiye Partisi’ni kuran eski Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, örgütlenme çalışmaları için Türkiye genelinde start vermişti. Bugüne kadar yaklaşık 10 ilde örgütlenen Türkiye Partisi, Kocaeli’de çalışmalarına başladı. Bu kapsamda kentimizde de ciddi şekilde örgütlenmek isteyen Türkiye Partisi ilk temaslarını genel başkan yardımcıları AKP eski kurucularından Sinop milletvekili Mehmet Öztürk ile Asude Camadan’ı ilimize göndererek başlattı. Partilileri, KOTO eski Başkanı Hüseyin Zeytinci, ANAVATAN İl eski Başkanı Mehmet Başol, LDP İl eski Başkanı Mehmet Karayel’in da aralarında bulunduğu iş adamları, sivil toplum örgütü temsilcileri karşıladı.

Ekim ayına kadar bitecek

Baltürk Otel’de gerçekleşen bu ilk buluşmada genel başkan yardımcısı Öztürk, sıcak ve samimi tavırlarıyla dikkat çekti. Oldukçaz rahat olan Öztürk toplantıya gelen tüm davetlileri adeta kucakladı. Öztürk şunları söyledi: “Örgütlenme çalışmalarına başladık. Buradan sonra, Adapazarı, Eskişehir ve çevre illerle devam edeceğiz. Her ilde alternatif isimler üzerinde duracağız. Bu isimleri genel merkez nezdinde değerlendireceğiz. Ekim ayına kadar 81 vilayette il başkanlarını belirlemeyi hedefliyoruz. Ay sonunda da burada partimizin il başkanı yapılan görüşmelerin ardından belli olacak.

Yozlaşmanın önüne geçeceğiz

Tabi illerde yapacağımız görüşmelerde partililerin tavsiyelerini değerlendireceğiz. Bu güne kadar halkımızın ilgisi, tepkisi oldukça güzel. Biz ülkedeki siyasi tıkanıklığı aşıp, sıkıntının önünü açmak istiyoruz. Genel seçimlerde de güzel bir şekilde mecliste yer almak istiyoruz. Türkiye’nin alternatifi ve her kesimini kucaklayan bir parti olacağız. Doğru insanlarla yola çıkarak, eskimiş ve yozlaşmışlığın önüne geçeceğiz. Bizim partimizde memleketin her kemsinden insanlar söz sahibi olacak.”

Mevkii düşkünü olmamalı

Başkan Öztürk, bir soru üzerine Kocaeli il teşkilatında aranılan başkan kriterini şöyle açıkladı: “Bizim partimiz Türkiye’yi kucaklayan bir parti. Kapımız herkese açık. Bugün burada yaptığımız bu ilk toplantıda üyelerin görüşlerini alacağız. Ama kriterlerimize uygun başkan adayının genel başkanımız Abdullatif Şener profiline uygun olmalı. Kendisi Türkiye’de markalaşmış bir isim. Düzgün bir devlet adamı. Rant işleriyle uğraşmayan, para ve mevkii düşkünü olmayan bir kişi. Biz bu kapsamda vatanını seven gönüllü, hizmete açık isimler üzerinde duracağız” dedi. Sohbetin ardından genel başkan yardımcıları toplantıya katılan isimlerle tek tek görüşme yaptı.

Murat ULAŞAN
eraslan kınık

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:21 pm

Zeytinci Türkiye Partisi Kocaeli il başkanı'mı oluyor?
17 Haziran 2009 Çarşamba 13:15
Abdullatif Şener' in Genel Başkanılığı' nı yaptığı Türkiye Partisi' nde, Kocaeli Teşkilatını oluştumak için çalışmalar sürüyor.

Partiye bugüne kadar 400 kişinin üye olduğu açıklandı. Kayıtlı 400 kişiden yaklaşık 30' u Genel Merkez yöneticileri ile görüşmek üzere Bal-Türk Otel' de bekliyor.

Bu kişiler arasında eski Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Zeytinci' de yer alıyor.

Eski Başbakan Yardımcısı Abddüllatif Şener' in Genel Başkanı olduğu Türkiye Partisi, teşkilat çalışmalarını hızlandırdı.

Genel merkezin görevlendirdiği iki genel başkan yardımcısı, şu saatlerde aralarında eski Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Zeytinci' nin de yer aldığı yaklaşık 30 kişilik partili grupla görüşmeye başladı.

Zeytinci' nin il başkanlığına getirilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Haber 1124 Kez Okunmuştur.
kimya

Rep Gücü : 4

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 6:39 pm

bende kocaeli görev almak istiyorum
sonkalesonkale

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:55 am

bende kocaelide görev almak istiyorum
k_u_r_n_a_z

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:32 pm

KOCAELİNDE KURUCU GENÇLİK KOLALRINDA AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM

0537 346 70 56
eraslan kınık

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:36 am

Türkiye Partisi İl Başkanı Hüseyin Zeytinci, bir ay içinde il yönetimini oluşturup, 12 ilçede örgütlenme çalışmalarına başlayacaklarını açıkladı

Abdüllatif Şener tarafından kurulan Türkiye Partisi’nin il başkanlığına getirilen Kocaeli Ticaret Odası eski Başkanı Hüseyin Zeytinci bir basın toplantısı düzenleyerek, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Hotel Baltürk’te gerçekleştirilen basın toplantısına ilimizin seçkin simalarından oluşan parti gönüllüleri katıldı. Toplantıda parti tüzüğünü ve programını katılımcılarla paylaşan Zeytinci, KOTO meclis üyeliği görevine de devam edeceğini belirtti.

Telefonlarım susmuyor
Zeytinci, göreve atandıktan sonra KOTO Başkanı İbrahim Keleş’in kendisini telefonla arayarak tebrik ettiğini söyledi, “Başkanlığa atanalı 5 gün oldu ve telefonlarım hiç susmuyor. Partimize ilgi alaka çok büyük. Dilerim bu ilgi siyasi arenaya da yansır. Yapılanmamız Kocaeli halkının ihtiyaçlarına cevap verecek bir yapılanma olacak. Bir ay içerisinde il yönetimini oluşturarak 12 ilçede örgütlenme çalışmalarına başlayacağız” dedi. Zeytinci il yönetiminin 7 ile 50 kişi arasında oluşacağını kaydetti.

Türkiye’ye örnek olacağız
Kimseye önyargıyla yaklaşmadıklarını belirten Zeytinci, “Türkiye’ye örnek olacağız. Kavga etmek için kavga etmeyeceğiz. Muhalefet olsun diye muhalif olmayacağız. İyi gördüklerimizi alkışlayacağız, aynı zamanda yanlışı da eleştireceğiz. Kurumlar arası kavgalara sıcak bakmıyoruz. Kurumlar arası kavga bu halkın yalnız olduğunun bir göstergesidir” diye konuştu. Zeytinci, dünyada ve ülkemizde derinden hissedilen ekonomik krizin de bir değerlendirmesini yaparak, “Avrupa ülkeleri krizin önlemini 2 yıl önce almıştı. Bizim hükümetimiz ise bir buçuk ay önce önlem aldı. Bu gecikmeli önlem kaos ve işsizliği yarattı” dedi.

İktidara yürüyoruz
Zeytinci, AKP’nin tartışmalara neden olan parti ismi kısaltılması konusunda ise şunları söyledi: “Biz adımızın kısaltılmasından ya da başka şekillerde söylenmesinden gocunmuyoruz. Adımız Türkiye Partisi, kısaltılmışı ise Türkiye’dir. Partimizde her kesimden insan olacak. İşçisi de olacak, avukatı da olacak. Biz ne ocuyuz ne de bucuyuz. Demokratik çerçevede merkezde olan bir partiyiz. Kimse bize sağcı parti diyemez. Yapılması ihtimal erken seçimlere ya da zamanında yapılacak 2011 seçimlerine hazır bir partiyiz. İktidar yürüyen bir partiyiz.” Zeytinci, meclisteki milletvekillerinden Türkiye Partisi’ne bir geçiş olacağını da ifade etti.

AKP’den kopan gelecek
Zeytinci, AKP İl Başkanı Zeki Aygün’ün ‘tabela partisi’ sözlerini de şöyle değerlendirdi: “Yukarıdan konuşmak bir şey değiştirmez. Ağacın altındaki dalları görmek önemlidir. AKP’den kopanlar partimize gelecektir elbet. Ben KOTO Başkanı iken bir siyasi parti üyesi olmazdım. Ama artık o koltukta oturmuyorum ve burada olmayı uygun gördüm.” Hüseyin Zeytinci, seçim döneminde çok eleştirilen AKP Hükümeti’nin erzak dağıtımı konusunda ise özetle şunları söyledi: “Biz halka balık yemeyi değil, balık tutmasını öğreteceğiz.” Zeytinci, basın toplantısının ardından toplantıya katılan ve tüccar ağırlıklı olan parti gönüllüleriyle parti programı üzerine bir toplantı yaptı. Zeytinci, toplantıya katılanların ismini vermekten kaçınarak, “Yönetim oluşmadı isim vermek doğru olmaz” dedi.
Selvi ARI
k_u_r_n_a_z

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 8:02 pm

EMRE GÜMÜŞ

KURUCU GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM

GENÇ SİYASETİN TANINMIŞ SİMALARINDANIM.TÜRKİYE PARTİSİNDE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN BİR GURUR OLACAKTIR.SAYIN ŞENER'İ GERÇEKTEN ÇOK TAKDİR EDİYOR VE SEVİYORUM.İL BAŞKANLIĞIMIZA ATANAN ESKİ KOTO BAŞKANIMIZ SN.ZEYTİNCİDE ÖYLE KOCAELİNDE SEVİLEN VE SÖZÜNE GÜVENİLEN BİR İSİM KOCAELİNDE BÖYLE İNSANLA SİYASET YAPMAK BİR AYRICALIKTIR.İNANIYORUMKİ KOCAELİ HALKIDA BİZİ BENİMSEYİP BAĞRINA BASACAK VE 2011 SEÇİMLERİNDE TÜRKİYE PARTİSİNİ İKTİDARA GETİRECEK.

emre_2353@hotmail.com 0537 346 70 56
eraslan kınık

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:18 pm

kocaelide TÜRKİYE PARTİSİNE GÖNÜL VERENLER yorum yazdıktan sonra telefon numaralarınızı İLCENİZİ yazın lütfen birbirimizle irtibata gecelim TEL 0 538 513 66 73-0 545 575 80 84
maksu_41

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:41 pm

TÜRKİYE PARTİSİNE GÖNÜL VE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIM. İNANIYORUMKİ BAŞARILI OLUNACAK VE BENDE VARIM DEMEK İSTİYORUM. GSM 0 532 362 75 11 İZMİT MERKEZ
asi2176

Rep Gücü : 2

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 6:53 pm

TÜRKİYE PARTİSİNE GÖNÜL VE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIM. İNANIYORUMKİ BAŞARILI OLUNACAK VE BENDE VARIM DEMEK İSTİYORUM. GSM 0 5388221853 İZMİT MERKEZ[/quote]
k_u_r_n_a_z

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 9:46 pm

TÜRKİYE PARTİSİNE GÖNÜL VE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIM.ÇOK BAŞARILI OLUCAZ

0537 346 70 56 İZMİT/MERKEZ
sezgin566

Rep Gücü : 37

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 1:26 pm

SLM TÜRKİYE PARTİSİ GENÇ ÜYELERİ BENDE GÖLCÜK TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAYA HAZIRIM İNŞALLAH SESİMİZİ DUYARLAR

BENDE BUNU BİLİYORDUM VE SAYIN TÜRKİYE PARTİS GENEL BAŞKANINA ULAŞMAYA ÇALIŞTIM OLMADI İNŞALAH BURDAN SESİMİZİ DUYURURUM VE GÖLCÜK TEŞKİLATI İÇİN YENİ GÖREV ALMAYA HAZIR OLDUĞUMU DUYAR VE GÖREV VERİR

BEN GÖLCÜKTE TEŞKİLAT KURMAK İÇİN HAZIRIM

SEZGİN566@HOTMAİL.COM
5433978765
sezgin566

Rep Gücü : 37

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:38 am

SAYIN ARKADAŞLAR BUĞUN ALLAH IN İZNİ İLE SAYIN KOCAELİ BAŞKANI HÜSEYİN ZEYTİNCİ BUĞUN KOCAELİ İL TEŞKİLATINI KURUYOR. BUĞUNDEN İTİBAREN KOCAELİ İL TEŞKİLATI KURULUYOR VE YÖNETİMİ AÇIKLIYOR.

SAYIN BAŞKANIM HÜSEYİN BEYE VE ARKADAŞLARINA BUĞUN KURULACAK OLAN İL TEŞKİLATINDA GÖREV YAPACAK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

BUĞUNDEN SONRA KOCAELİNİN 12 İLÇESİ BULUNMAKTADIR BU İLÇELER TEŞKİLATI KURMAK İÇİN GÖREV BEKLEMEKTEYİN

ŞİMDİDE KOCAELİ İL HALKINA ŞİMDİDEN KUTLUYORUM. HAYIRLI VE UĞURLU OLMASI DİLEĞİ İLE

SAYGILARIMLA

GÖLCÜK
SEZGİN ÖLMEZ

0543 397 87 65 sezgin566@hotmail.com
aaslan

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:26 pm

kocaeli il teşkilatında ben de görev almak istiyorum inanıyorum bu yozlaşmanın önüne geçeceğiz gsm 5423418563
tek_turkiye

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 10:37 pm

PARTİMİZ TÜM KOCAELİ HALKINA VE TÜRKİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİLEKLERİMLE ALLAH UTANDIRMASIN...
naci sönmez

MesajKonu: Geri: KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI   KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 11:49 pm

Ben de görev almak istiyorum. Derince Teşkilatında çalışmak istiyorum.
0536 6022745 Naci Sönmez

KOCAELİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kocaeli veya gölcük teşkılatları
» adana il ve ilçe teşkilatları
» KOCAELİ - GÖLCÜK
» KOCAELİ GENÇLİK KOLLARI
» KOCAELİ - GÖLCÜK İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI OLMAK İSTİYORUM