Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?

+5
epocteam
MedCezir
sergaent
murat altun
blade_ing
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
blade_ing

Rep Gücü : 7

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Empty
MesajKonu: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 8:02 am

Sn.Başkan Türkiye'deki en temiz siyasetçidir.Akademik kariyere sahip Genel Başkanımızın bu kadar kötü siyasetçinin arasındaki farkı hemen gözlemlenmektedir...Bende seçimimi bu yönde yapıp tüm gönlüm ve bilgimle burdayım bütün arkadaşlara sevgiler...
murat altun

Rep Gücü : 13

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Empty
MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 8:31 pm

slm daha istanbul teşkilati hazır ama onay verilmedi diger ilçe teşkilatalarda ole ben kadıkoy ilçe teşkilatında gorevli olacagım ama suan daha bitmemiş işler var yakında hepis belli olacak biraz sabır arkadaslar...
sergaent

Rep Gücü : 19

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:42 pm

kim verdi kardeş sana görevi söle bizde bilek bizde görev alalım öle kolaymı oluyor benim o kadar tecrübem var ama senin gibi iki dakikada görevli olamadık formülü varmı...
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 9:47 pm

tekrar s.a kardes ben kurucu kişilerin yanında olan kişiyim o yuzden bole yazdım kardes baslıyın dedikleri zaman ilk basta gorevli olacak kişilerdenim o kadar yani kısacası işin her tarafından ilk haberdar olacak kişiyim bunu anlatmak istedim arkadaslara...
blade_ing

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 8:35 am

bu konuda birlik olalım görevli olup ön planda olmak hep bu kadar önemli olmasın lütfen ben sadece vatan için bişeyler yapacağına inandığım için genel başkanın yanında olacağım sadece üyede olsam yeterli koltuk secdası olanlar kamu okuyup kaymakam olsunlar lütfen...diğer partiler gibi bu partiyide daha kurulmadan kavgaların partisi yapmayın.gönül işi ve ekip şiidir bu işler kendi çıkarlarınız için koltuk sevdasına kapılmayın...iyi düşünen ve gerçekten vatan sevdalısı arkadaşlar bambaşka bir türkiye için genel başkan son şans lütfen birlik olalım.
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

Rep Gücü : 367

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:10 pm

blade_ing nickli arkadaşa katılmadan geçemiceğim. şu platformu oluştururken onca koltuk sevdalısı görev alıpda kendini ön plana çıkarma sevdalısı insan mesaj yazdı ki bana allah sayın genel başkanımıza sabır versin. bu tarz insanlar bize yüzlerce geliyorken onlara kaçbinlerce kişi geliyordur tahmin edebiliyorum.
Http://www.blogyazari.com
blade_ing

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:51 pm

bu işi çözmek bizim içimiz kendi aramızdaki meselemiz tüzüğümüz ve parti içi görüşmelerimizde bunları açıkça ortaya koymalıyız biz oy kaygısı gütmedikçe oylar zaten kendiliğinden oluşacaktır muhakkak.yani ırkların dinlerin partisi olmak sadece oyunuzu %1 arttırmanızı sağlar.bu çok basit bir hesaptır.küçük insanların yaptığı hesaplar.genel başkanımız bunların önüne geçecektir.zaman herşeyin ilacı.hoşçakalın..
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 7:04 pm

anlaşılan alınmışsınız yazdıklarıma ben yanlız bu platforumda arkadaslar konuşup kaynaşmak bilgi paylaşımı yapmaktı gorev konusuna gelince ta buişin başından beri içinde inanmasak bu yola girmezdik ben yanlızca bu yolda gorev alıcak kişilerdenim o kadar sonuçta herşey partimiz için...
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:05 pm

Arkadaşlar kimsenin kimseyle koltuk sevdası veya söz kavgası ettiği yok Blade_ing sadece arkadaşa soru sordum oda cevap verdi ama sana şunu söliyim biraz daha iyimser konuşsan iyi olur.Bizim kimseyle kavgamız yok kimseye soru soramıycazmı he kardeş o zaman kimseye soru sormayalım sen gel bilgi ver çok biliyorsan.Ben sizin gibiler yüzünden daha başlamadan ayrıldım bu partiden düşünüyordum ve kendi ekibimi bile kurdum.Sizin gibiler yüzünden ne soru sorabiliyoz nede bişey yapabliyoz.Bundan sonra gelin sizin yapın partiyi artık kimin koltuk sevdası olduğu belli olur...
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:11 pm

tartışmıcam kardes hep yanlış anlışıldım onun için susmak en iyisi
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:16 pm

Tartışma devam etmesin lütfen!
kimse bir başkasından daha çok inanmıyor inanması gereken şeye.

Ben Türkiye Partisine gönül verecem diyen herkes partilidir.

Tartışmalar olacaktır elbet ama adabında olsun. ufak bir ateşi kcoaman bir alev yapmaya gerek yok.
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:55 pm

Kardeşim ben kimsyle tartışma yapmadım sadece soru sordum bundan sonrada soru sormuycam zaten soru sorunca dışlandık eğer yanlış bişey dediysem af ola ama ben başlatmadım sadece küçük bir soruydu.neyse allaha emanet olun...
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:00 pm

Murat abi sana bişey dediğim yok senin gibi aklı başında herkez konuşsa keşke açıklayıcı olsa benim adımda murat neyse abi bende görev almak istiyorum.bazı arkadaşların dediği gibi koltuk sevdası olmadan gönülce gönülden destek kimse gibi el altından bişey istememiyorum benim ve arkadaşlarım sadece partimize oy atsın o yeter bana hayırlı kandiller ...
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:17 am

sagol kardes istanbul teşkilatı basladıgı zaman sana bizzat yardımcı olmak isterim benim anlatmak istedigim istanbul il ve ilçe teşkilatı onay verildiginde ilk içerde gorev alcak insanlardan biriyim demek istedim o kadar hayırlı kandiller herkese..
blade_ing

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 7:56 am

arkadaşlar bakın asıl ben yanlış anlaşıldığıma inandım şu an.sizlerin her biriniz bırakın partiyi onu bunu insan olarak benim için çok değerlisiniz ve fikirleriniz herşeyden önemli ama anlatmak istediğimi anlamaya çalışın sadece...bu işler ekip çalışmasıdır bir partinin bir başkanı olur değilmi 2.si olmak isterse ve bunun için kavga ederse çatırdar herşey bende bundan bahsediyorum işte sen il başkanı olacaksın ben üye olucam ama ortak bişeye inanacağız...lütfen bu doğrultuda birlik olalım..
MedCezir
Yönetici
Yönetici
MedCezir

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:41 am

blade_ing demiş ki:
arkadaşlar bakın asıl ben yanlış anlaşıldığıma inandım şu an.sizlerin her biriniz bırakın partiyi onu bunu insan olarak benim için çok değerlisiniz ve fikirleriniz herşeyden önemli ama anlatmak istediğimi anlamaya çalışın sadece...bu işler ekip çalışmasıdır bir partinin bir başkanı olur değilmi 2.si olmak isterse ve bunun için kavga ederse çatırdar herşey bende bundan bahsediyorum işte sen il başkanı olacaksın ben üye olucam ama ortak bişeye inanacağız...lütfen bu doğrultuda birlik olalım..
eş başkanlık diye bir tabir var.
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 8:14 pm

bizler suan dışarda kişileriz baskan olmak nasiptir bir yerlere kendi acımdan düşünürsem boyle bir düşüncem yok verilen görevi en iyi şekilde yapmak buyuklerim beni bi konuda sorumluluk vereceklerini soylediler bende kabul ettim sonuçta uye olan kişilerede sorumluluk verilecek herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacak ve yapmaliyızda sonuçta bu bizim inandıgımız şey herkesin en iyi şekilde bunu yapmaya çalışagını inanıyom arkadaslar..
blade_ing

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 7:44 am

muratcım dediklerinde haklısın bir buluşma düzenleyelim biraz daha kalabalıklaşınca bunu admin arkadaşımız mı yapar bilemiyorum ama biz en azından birbirimizi tanıyalım...düşünceme katılan var mı?tabii ki biraz daha toplanmamız lazım...
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 12:30 am

Arkadaşlar Ortak biryer belirleyelim ve orada buluşalım hemde tanışmış oluruz. Ama az daha zamanı var bildiğim kadarıyla allaha emanet olun.herkeze slmlar...
epocteam

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 3:48 pm

selamlar, Erdal KİRAZ ben de sizlerin yanındayım, temiz siyaset için ve temiz bir türkiye için kadıköy ilçesinde görev almak istiyorum selam ve sevgi ile
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:32 pm

Arkadaşlar partimiz için çalışmak isteyen lütfen beni eklesin hunter138@hotmail.com
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 6:33 pm

Türkiye Partisi İstanbul Teşkilat çalışmaları 6.7.2009 itibariyle başlayacaktır. Çalışmalara tüm gönüldaşlarımız davetlidir.
murat altun

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 9:56 pm

turkiye partisi istanbul ilçe teşkilatları bu hafta içi açıklanıcak once ilçeler sonra il belli olacak istanbulda farklı bir uygulama yapılıyo şimdiden hayırlı olsun allah utandırmasın.
sergaent

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 12:13 am

murat abi sana katılıyorum...
zafer

Rep Gücü : 3

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 9:11 am

slm arkadaşlar ben ist gopaşa dan formunuza katılyorum yeni kuruluşda aktif bir rol almak istiyorum . Genel başkanımızıda yeni oluşumundan dolayı canı gönulden destekliyor ve herzaman onun yanında olmayı kendime ve tüm yeni oluşumdaki arkadaşlara görev biliyorum. saygılarımı sunarım. Cenabı hak herzaman doğrunun ve iyi insanların yanındadır.

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» BALIKESİR İL TEŞKİLATINDA AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL VE ANKARA İÇİN AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM
» Düzce İl teşkilatında görev almak
» KOCAELİ GÖLCÜK İLÇESİNDE İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAK İSTİYORUM