Türkiye Partisi - Abdullatif Şener - TP - Türkiye Partisi Forumu
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Türkiye Partisi Forumlarına Hoş Geldiniz
Forum Üye değilseniz biran önce "Kayıt Ol" yazan yere tıklayarak siteden tüm kayıtlı kullanıcılar gibi yararlanabilirsiniz. Ziyaretçi olarak sitemizde bulunan üyeler gizli olan bölümlere ulaşamazlar ve mesaj yazamazlar.

Foruma üyeyseniz "Giriş Yap" yazan yere tıklayarak kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Ziyaretçi olarak dolaşmaya devam etmek için "Do not display again" yazan yere tıklayınız.

NOT: Bu Forum Sitesi Türkiye Partisi Resmi Sitesi Değildir. Bilgi Edinmek ve Paylaşım Amacıyla kurulmuştur.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Partisi, TP, Abdullatif Şener, Türkiye Partisi amblemi (logosu), Türkiye Partisi il ve ilçe teşkilatları, Türkiye Partisi Tüzüğü, Türkiye Programı, Yeni Oluşum Hareketi

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook Grubu

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?

+5
epocteam
MedCezir
sergaent
murat altun
blade_ing
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kemal

Rep Gücü : 1

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 11:41 am

sayın turkiye parti yönetim kurulu ve parti mensuplarına : Başarılar dilerim temen lim partinin tüzügünden ödün verilmeden gerçekten ihtiyaç duyulan bir partinin olmasınıda temen liederim
sayın parti başkanımız ve kurucumuz:Abdullatif Şener beye içten teşekürlerimi borçbilirim böyle bir oluşumu sagladıhı için

bende silivri ve b.çekmece bölgesindeki çalışmalarınıza katılmaktan mutluluk duyarım

engüzel günler sizinle olsun
)SEVDAMIZ TURKİYEYİ DEVLETİNİ YOKETMEK DEGİL) SEVDAMIZ TURK İNSANI İÇİN EN GÜZELOLANI İÇİN ÇALIŞMAK

SAVDAMIZ ÜLKEMİZİ BAŞKA ÜLKELERE KEŞKEŞ ÇEKMEK DEHİL

SAVDAMIZ ÜLKEMİZİ DAHA GÜÇLÜ VE ONURLU DEVAM ETMESİ İÇİNDİR
eraslan kınık

Rep Gücü : 42

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 11:50 pm

arkadaşlar yazamadan edemedim
eraslan kınık

Rep Gücü : 42

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 12:05 am

mekanlar ve mevkiler gelip gecici dir baki olan dostluklardır bunu sakın unutmayın siyaset te görev istenmez alınır unutmayın hepiniz isterseniz görev alırsınız önemli olan o görevleri dürüst ve yalansız menfaatsız yapmak iste o zaman TÜRKİYE PARTİSİNİ KİMSE TUTAMAZ halk icin adalet icin hizmet icin garipler icin tuyu bıtmemis yetımler ıcın durust bır sekilde. ADAM ICIN MENFAAT ICIN ISE GIRMEK ICIN ARKADASIMI YANDASIMI ISE SOKMAK IHALE PESINDE KOSMAK ICIN DEGIL eger gercek ten kararlıysak sayın genel baskanın dedıgı gıbı sıyaset anlayısını degıstırcez ıste o yuzden eger ıstıyorsak sıyaset tarzını degıstırmeyı bu yuzden cok calısmalıyız ınanıyorum kı yenı sıyaset tarzını turkıye ye TÜRKİYE PARTİSİ GETİRECEK temiz siyaset dürüst siyaset HEPİNİZE CALISMALARINIZ DA BASARILAR DILERIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
özcan kaynar

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 3:39 pm

-selamlar, Özcan kaynar ben de sizlerin yanındayım, temiz siyaset için ve temiz bir türkiye için kadıköy ilçesinde görev almak istiyorum selam ve sevgilerimle. 0533 383 82 72
murat altun

Rep Gücü : 13

MesajKonu: Geri: İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?   İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 6:19 pm

Kadıkoy ilçe teşkilatı daha açıklanmadı çok yakında açıklanacak burdan veya facebook turkiye partisi gruplarından daha fazla bilgi açıklanınca ögrenebilirsin kardes.

İSTANBUL İL TEŞKİLATINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM İRTİBATI NASIL BİLEN VAR MI?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» BALIKESİR İL TEŞKİLATINDA AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL İL BAŞKANLIĞINDA GÖREV ALMAK İSTİYORUM.
» İSTANBUL VE ANKARA İÇİN AKTİF GÖREV ALMAK İSTİYORUM
» Düzce İl teşkilatında görev almak
» KOCAELİ GÖLCÜK İLÇESİNDE İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV YAPMAK İSTİYORUM